Preču piegādes noteikumi

Preču piegāde

Rezervēšana un piegāde notiek tikai pēc apmaksas saņemšanas mūsu bankas kontā.

Piegādes cena var būt gan mazāka, gan lielāka. Pēc pasūtījuma izveidošanas gaidiet zvanu no veikala.
Piemēram, datortehnikas piegāde juridiskai personai Latvijā var būt arī bezmaksas, kaut gan sākotnējā pasūtījumā redzēsiet 8 eiro.
Piegādes ilgums ir atkarīgs no saņemšanas adreses un preces veida.
Ja pērkat kā privātpersona, bet ir iespēja uzrādīt juridiskas personas piegādes adresi (savu darba vietu) un apmaksa tiek saņemta kontā līdz 11-tiem dienā, pasūtījumu ir iespējams saņemt tajā pašā dienā Rīgā vai nākamajā darba dienā Latvijā.
Datortehnikas piegāde Gulbenē juridiskām vai fiziskām personām - no 1 līdz 3 darba dienu laikā pēc  apmaksas saņemšanas mūsu norēķinu kontā.
Piegāde Latvijā juridiskām personām 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.
Datortehnikas piegāde Latvijā fiziskām personām 3-5 darba dienu laikā.
Sadzīves tehnikas piegāde Latvijā no 7 līdz 15 darba dienu laikā.

Veļas mašīnas, ledusskapji un citas preces - kurjers.

Ja lielgabarīta sūtījumu piegādā kurjerpasts, prece tiek piegādāta tikai līdz norādītajai adresei. Tālāk dzīvoklī prece būs jāienes pašiem. Lielgabarīta precēm ir lielāka piegādes cena, par ko, iespējams, saņemsiet mainītu rēķinu. Maksājiet tikai pēc tam, kad ar Jums ir sazinājies veikala pārstāvis.

Piegādes un preču apmaksa

Apmaksa tikai ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas saņemsiet jaunu rēķinu ar precīzu piegādes cenu, ja tas būs nepieciešams. Norādītā piegādes cena var būt gan mazāka, gan lielāka, gan bezmaksas.